حسین بن علی (ع) فرموده است : چشمان هرکس که در مصیبتهای ما قطره های اشک بریزد ، خداوند او را در بهشت جای می دهد.
حدیث
نمایش خبر

[SOTITR]
رونمایی از نذر شعر در نمایشگاه فرهنگ و هنر تهران

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
رونمایی از نذر شعر در نمایشگاه فرهنگ و هنر تهران

فرهنگسرای خاتم(ص) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه 18 همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه فرهنگ و هنر تهران، از کتاب " نذر شعر " و دو اثر دیگر از تولیدات خود رونمایی می کند.


ه گزارش روابط عمومی فرهنگسرای خاتم(ص) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه 18، در نخستین نمایشگاه فرهنگ و هنر تهران که از 27 اردیبهشت ماه تا سوم خرداد به همت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در محل پردیس سینمایی ملت برگزار می شود مدیریت فرهنگی هنری منطقه هجده با برنامه های متنوع و برپایی غرفه ویژه عرضه دستاوردها و محصولات خود، میزبان مسئولان ، مدیران و نخبگان فرهنگی و عموم شهروندان علاقمند است.
رونمایی از سند راهبردی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 18 ، رونمایی از کتاب " چگونه فرزندم را به مطالعه علاقه مند کنم؟ " نوشته حسین رحیمی از مدیران کتابخانه های مراکز فرهنگی هنری منطقه 18 و کتاب مجموعه اشعار " نذر شعر " شامل آثار برتر جشنواره ادبی نذر شعر فرهنگسرای خاتم (ص) در این نمایشگاه رونمایی می شود.
جشنواره ادبی نذر شعر توسط فرهنگسرای خاتم (ص) در سال 94 برگزار شد و آثار برتر آن در کتاب نذر شعر شامل کتابی 130 صفحه ای گرد آوری شده و در نمایشگاه رونمایی خواهد شد .
غرفه مدیریت فرهنگی هنری منطقه 18 در ایام برگزاری نمایشگاه از27 اردیبهشت تا 3 خرداد ماه هر روز از ساعت 10 الی 20 شب در پردیس سینما ملت میزبان علاقمندان است و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 66207068 تماس بگیرند.

>دسته بندی:اخبار رونمایی
تعداد بازدید 243 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات